המלאכה 8, פארק אפק, ראש העין
03-687-3237 facebook
חיפוש מוצר

חדשות ומידע

»

ציוד רפואי מתכלה

ציוד רפואי מתכלה

השפעה לטווח קרוב ורחוק

הערבות ההדדית שהיא חלק בלתי נפרד מקיום עולם מתוקן מתחילה מפרטים קטנים. כמו שימוש בחומרים מתכלים אשר אינם גורמים לנזק סביבתי.

שילוב מנצח

בכל התחומים ובמיוחד בכל מה שנוגע לבריאות הציבורית נכון וראוי לשמור על סביבה ירוקה ומוגנת, כאשר משתמשים בחומרים העשויים לגרום לרמת זיהום האוויר לעלות זהו דבר הנוגד את האינטרס הטהור של הרפואה. הטכנולוגיה המתקדמת והרפואה שרצות קדימה מבקשות לחבור לאידיליה שהיא שימוש תעשייתי ויחד עם זאת בריא.

מוסריות של בריאות

לשם כך בדיוק נכנס לשימוש ציוד רפואי מתכלה, ציוד זה כשמו כן הוא, ציוד שמתכלה מעצמו לאחר שמכניסים אותו לפח הייעודי, כך שבניגוד לפלסטיק ולמתכות הציוד הזה לא משאיר 'סימני דרך' העשויים לסכן את בריאות הציבור, ציוד רפואי מתכלה למעבדות הינו הציוד האתי והמתאים ביותר לכל מה שקשור לתחום של הבריאות

עובד פרודוקטיבי

בקטגוריה של ציוד רפואי מתכלה ניתן למצוא תחבושות, כפפות, סינרים, כיסויים , מסכות ועוד, ציוד רפואי מתכלה למעבדות הוא זה שיגרום לסביבת העבודה להיות בטוחה ומוגנת יותר, ללא ספק סביבת עבודה מוגנת משפיעה על העובדים, על יעילותם ועל מצבם הבריאותי.

כשהעתיד מול העיניים

כמובן שכאשר משתמשים בציוד רפואי מתכלה לכל השימושים הרפואיים, ניתן להשפיע ברמה גבוהה מאוד על רמת הזיהום בעולם. הכול מתחיל במעגל המצומצם, בשימוש של ציוד מתכלה למעבדות ומתרחב למעגל הרחב יותר של ההשפעה הגלובאלית על העולם כולו. מעשים קטנים בהווה עם רווח גדול בעתיד.

מעבדה מתוקנת

ניתן לסכם כי ציוד רפואי מתכלה אשר חודר לכל תחומי הרפואה ובמיוחד לתחום המחקר כמו ציוד מתכלה למעבדות, מהווה פריצת דרך לעולם מתוקן ובריא יותר, ראוי להפוך ציוד זה לחלק בלתי נפרד מציוד למעבדה בטוחה.

 

 

website under construction - start date: 20/09/2015