המלאכה 8, פארק אפק, ראש העין
03-687-3237 facebook
חיפוש מוצר

חדשות ומידע

»

אספקת כימיקלים

אספקת כימיקלים

כימיקלים – לפרק אותו נכון

שיווק כימיקלים נעשה מול המעבדות, זה נעשה על ידי חברות שעליהן ניתן לסמוך בתחום רגיש ואחראי זה, הן אלו שתספקנה חומרים כימיים טובים ובצורה אופטימלית ביותר.

לגלות את התועלת

המעבדות למיניהן פועלות למטרות גילוי ומחקר, כאשר תחומי המחקר שלהם הם רבים ושונים, מעבודת קיימות באוניברסיטאות למטרות מחקר, הן משמשות גם לצרכי רפואה בעיקר על מנת לגלות על פי יציאות ובדיקות שונות ממצאים על האדם ומצבו הרפואי.  יש גם מעבדות מחשבים, הן מטפלות בבעיות כאלו ואחרת המתגלות במחשב. דורשות חקירה לעומק הדיסק הקשיח המפעיל את המחשב.

פירוק בליווי

הכימיקלים הנמצאים בשימוש רב במעבדות, הינם חומרים המורכבים מאטומים רבים כאשר כימיקלים למעבדות משמשים בעיקר לצרכי פירוק וגילוי, קשר של חומר כימי יכול להתפרק רק על ידי פירוק האטומים, זו הדרך לפרק קשרים קיימים ולגלות קשרים חדשים שיכולים לשמש למטרות רפואיות כמו הרכבת תרופות, למטרות היגיינה כמו פירוק חומרים שיסייע בניקיון, חומרים כימיים משמשים בכל תחום בו יש שימוש בחומרים.

חומרים כימיקליים באספקה ישירה

חברות העוסק בתחום שיווק כימיקלים מספקות זאת חומרים כימיים למעבדות השונות ולחבורת השונות המרכיבות את התרכובות השונות, כאשר תחום התרופות, שם נוצר המהפך הגדול הינו תחום המשגשג על בסיס חומר כימי. כימיקלים למעבדות עושים את הפעולה היעילה והטובה ביותר על מנת לשמר את החיים של האנשים.

זהירות כלל יסוד

חומר כימי עשוי להיות מסוכן מאוד לעובדי המעבדה, זאת משום שהתרכובת ותהליך פירוקם עשוי להיות מזיק ואפילו קטלני, כאשר שאיפת החומרים אל תוך הריאות עושיה לחבל בהם ולהביא את האדם לכדי סכנה, לכן רופאים רבים ימליצו לאנשים בסיכון לא לעבוד במעבדה העוסקת בתחום החומרים הכימיים או לפחות להימנע למשך תקופת הסכנה.

website under construction - start date: 20/09/2015